Szkolenia

Organizowane przez nas szkolenia odbywają się w siedzibie naszego ośrodka w Dzierżoniowie przy ul. Staszica 32. Dysponujemy obszerną, klimatyzowaną salą szkoleniową wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również zaplecze socjalne wyposażone m.in. w ekspres do kawy, czajnik, lodówkę. W trakcie każdego szkolenia zapewniamy napoje zimne i gorące oraz słodki poczęstunek.

Kurs Doradcy RID

Zostań Doradcą RID. Wyjątkowe uprawnienia to nowe możliwości!

Kurs Doradcy ADR

Zostań Doradcą ADR. Wyjątkowe uprawnienia to nowe możliwości! Pomożemy Ci zrozumieć prawdziwy sens Umowy ADR.

Szkolenie okresowe – „95”

Pięć lat mija jak jeden dzień? U nas możesz zrealizować szkolenie okresowe, dzięki któremu przedłużysz ważność swojego prawa jazdy.

Certyfikat Przewoźnika

Szkolenie dedykowane osobom chcącym uzyskać unijny Certyfikat Kompetencji Zawodowych (CPC-ang.)

ADR dla kierowców

Zdobądź międzynarodowe uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych, uznawane w ponad 50-ciu krajach świata.

Szkolenia ONLINE

Dla osób, które nie mogą wziąć udziału w zajęciach w siedzibie naszego ośrodka przygotowaliśmy specjalną ofertę „Szkolenia online”, która stanowi alternatywne rozwiązanie oparte na bezpośredniej transmisji online podczas której zapewniona jest interakcja zarówno z wykładowcą, jak i pozostałymi uczestnikami szkolenia. Korzystanie z tej formy kształcenia na odległość nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania, zakładania kont użytkownika oraz nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów. Wykorzystujemy w tym celu platformę do webinariów i wideokonferencji opartą o przeglądarkę internetową, działająca na wszystkich urządzeniach bez względu na system operacyjny. Poza wersją na przeglądarki dostępna jest aplikacja mobilna na systemy Android i iOS. Oferta ta dotyczy wyłącznie tych szkoleń dla których właściwe przepisy prawa nie wymagają osobistego uczestniczenia w zajęciach prowadzonych w sali szkoleniowej ośrodka.

Osobom zainteresowanym ofertą „Szkolenia online” umożliwiamy wypróbowanie tej metody nauki i skorzystanie z opcji „Wypróbuj za darmo”, która daje możliwość udziału w jednodniowych zajęciach realizowanych w ramach wybranego szkolenia, zgodnie z dostępnym i ustalonym przez ośrodek harmonogramem. W celu skorzystania z oferty i dopasowania dogodnego dla Państwa terminu i rodzaju szkolenia, prosimy o wcześniejszy kontakt.

You cannot copy content of this page